Friziera salons Rīgā — labākā izvēle Jūsu matu kopšanai

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos | Pierādīta un profesionāla skaistuma kopšanas pakalpojumi Rīgā

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos ir vietvieta, kurā sievietes var atpūsties, relaksēties un pasūtīt kvalitatīvus skaistuma kopšanas pakalpojumus. Mūsu salons runā paš par sevi — mēs esam pierādījuši un profesionāls skaistuma kopšanas salons Rīgā, kas sniedz daudzveidīgu un augstas kvalitātes skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu.

Mūsu salona terapeiti ir izcilas zināšanas un pieredze skaistumkopšanas jomā, tāpēc Jūs varat būt droši, ka Jūsu skaistumam būs pievērsta profesionāļu rūpība un uzmanība. Mēs izmantojam tikai augstas klases kosmētiku un pielietojam modernas, efektīvas metodes, lai nodrošinātu Jūsu skaisto izskatu un labu pašsajūtu.

Mūsu salona piedāvājumā ir dažādi skaistuma kopšanas pakalpojumi — matu griešana un stilizēšana, manikīrs un pedikīrs, sejas un ķermeņa procedūras, kā arī daudz ko citu. Mēs vēlamies izcelt Jūsu dabisko skaistumu, padarīt Jūs pašpārliecinātāku un ļaut Jums justies lieliski savā ādā. Uzticieties mūsu salonam, un mēs izpildīsim Jūsu vēlmes un prasības attiecībā uz Jūsu skaistumu!

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos

Skaistuma kopšana ir svarīgs un neatsverams katras sievietes dzīves pielikums. Ja tu meklē profesionālas un kvalitatīvas skaistumkopšanas pakalpojumus Rīgā, Skaistumkopšanas salons Pļavniekos ir tevēkis. Mūsu salons atrodas Pļavniekā, vienā no Rīgas populārākajiem rajoniem, un piedāvā dažādus pakalpojumus, lai izceltu tavu dabisko skaistumu un rūpētos par tavu veselību.

Mūsu salons specializējas sekojošas skaistumkopšanas procedūrās:

 • Sejas procedūras: mēs izmantojam profesionālus augstas kvalitātes produktus, lai palīdzētu tavai ādai izskatīties brīnišķīgi.
 • Naglu kopšana: vai tu vēlies manikīru vai pedikīru, mūsu pieredzējušie skaistumkopšanas speciālisti to izdarīs ar precizitāti un rūpību.
 • Masāža: relaksējoša un enerģijas atjaunojoša masāža palīdzēs izjaukt nogurumu un spriedzi un atjaunot tavu labsajūtu.
 • Matu kopšana: nepietiek tikai mazgāt matus, lai tie izskatītos veselīgi. Mūsu skaistumkopšanas speciālisti izmantos labākos produktus un tehnikas, lai iegūtu augstas kvalitātes rezultātus.

Ir svarīgi rūpēties par sevi un regulāri apmeklēt skaistumkopšanas salonu. Skaistumkopšanas salons Pļavniekos ir te, lai palīdzētu tev sajusties labi un izskatīties lieliski.

Pierādīta un profesionāla skaistuma kopšanas pakalpojumi

Pierādīta un profesionāla skaistuma kopšanas pakalpojumi

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos piedāvā pierādītus un profesionālus skaistuma kopšanas pakalpojumus Rīgā. Mūsu salons ir pazīstams ar savu augsto kvalitāti un profesionālismu.

Mēs piedāvājam dažādus skaistuma kopšanas pakalpojumus, kas palīdzēs jums izcelties un justies labi savā ādā. Mūsu pieredzējušie speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam un izmanto tikai augstākās kvalitātes produktus un tehnikas.

Mūsu skaistumkopšanas salons piedāvā dažādas procedūras un pakalpojumus, ieskaitot sejas kopšanu, matu kopšanu, manikīru, pedikīru un mēneša procedūras. Mēs arī piedāvājam īpašus pakalpojumus kā ķermeņa apstrādi, masāžas un skaistumkopšanas paketes.

Mūsu salonā mēs vēlamies, lai katrs mūsu klienti saņemtu labāko iespējamo apkalpojumu un izietu no salona ar labu sajūtu un uzlabotu izskatu. Mēs cenšamies nodrošināt vienmērīgu un patīkamu pieredzi visiem mūsu klientiem.

Apmeklējot mūsu skaistumkopšanas salonu Pļavniekos, jūs varēsiet baudīt profesionālu pieeju, kvalitatīvu apkalpošanu un pieredzējušu speciālistu komandu. Mēs strādājam, lai palīdzētu jums justies labi savā ādā un rūpēties par jūsu skaistumu un labklājību.

Veidi

Mūsu skaistumkopšanas salons Pļavniekos piedāvā dažādus skaistuma kopšanas pakalpojumus, lai jūs varētu izvēlēties vispiemērotāko veidu, kas atbilstu jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs nodrošinām šādus veidus:

1. Sejas kopšana: Mūsu profesionālās kosmetologes veiks visaptverošu sejas kopšanas procedūru, kas ietvers tīrīšanu, tvaicēšanu, pīlingu, masku un mitrināšanu, lai atjaunotu jūsu sejas ādu un sniegtu tai jaunības un svaiguma sajūtu.

2. Matu kopšana: Mēs piedāvājam dažādas matu kopšanas pakalpojumus, sākot no matu griešanas un mitrinošām maskām līdz matu krāsošanai un permanentai. Mūsu pieredzējušie frizieri izmantos augstas kvalitātes produktus, lai sniegtu jūsu matiem veselīgu un pievilcīgu izskatu.

3. Nagu kopšana: Mūsu manikīra speciālisti piedāvās nagu kopšanas pakalpojumus, tostarp manikīru, pedikīru, nagu pagarināšanu un nagu lakas pārklājumu. Mēs izmantosim tikai labāko kvalitāti, lai jūsu nagiem būtu skaists un veselīgs izskats.

4. Skūšanās un matu kopšana vīriešiem: Mūsu skaistumkopšanas salons pievēršas arī vīriešu skaistumkopšanai, piedāvājot skūšanās pakalpojumus, matu griešanu un citus matu kopšanas veidus speciāli vīriešiem.

Tā kā katrs cilvēks ir unikāls, mēs arī esam gatavi izveidot individuālu pakalpojumu plānu, kas atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm un prasībām. Mūsu uzdevums ir padarīt jūs skaistu no iekšpuses un ārpuses!

Cenas

Profesionāli skaistuma kopšanas pakalpojumi ir svarīgs ieguldījums jūsu izskatā un pašsajūtā. Mūsu skaistumkopšanas salonā Pļavniekos piedāvājam dažādus pakalpojumus par pieejamām cenām.

Ādai un sejai:

 • Sejas attīrīšana un mitrināšana — 15 EUR
 • Sejas masāža — 20 EUR
 • Sejas maska — 12 EUR

Matu kopšanai:

 • Mitu matu kopšana — 10 EUR
 • Matu griezums un stilizācija — no 20 EUR
 • Matu krāsošana — no 30 EUR

Nagu kopšanai:

 • Nagu griešana un modelēšana — 15 EUR
 • Gel laka — 20 EUR
 • Gel nagu pašmājas kopšanas komplekts — 35 EUR

Šie ir tikai daži no mūsu piedāvājumiem. Lai uzzinātu vairāk par cenām un rezervētu sev savu laiku, sazinieties ar mums.

Lūdzam ņemt vērā, ka cenas var mainīties atkarībā no pakalpojuma veida un individuālajiem vēlmēm.

Izvēles iespējas

Skaistumkopšanas salons Pļavniekos piedāvā plašas izvēles iespējas, lai jūs varētu atrast piemērotākos skaistumkopšanas pakalpojumus tieši savam individuālajam stilam un vajadzībām. Mūsu profesionāla komanda apgūst visjaunākās skaistumkopšanas tehnikas un izmanto tikai kvalitatīvus produktus, lai nodrošinātu jums tikai labākos rezultātus.

Jūs varat izvēlēties no dažādām procedūrām, kas ietver matu kopšanu, manikīru, pedikīru, sejas ādas kopšanu, dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu un daudz ko citu. Mūsu salons piedāvā arī dažādus masāžas pakalpojumus, kas palīdzēs atslābināties un atjaunot enerģiju.

Ja jums ir grūtības izvēlēties, mūsu draudzīgais personāls vienmēr jums palīdzēs padarīt pareizo izvēli, ņemot vērā jūsu vēlmes un individuālo situāciju. Mēs cenšamies nodrošināt vienreizēju klientu atbalstu un garantēt jūsu pilnīgu apmierinātību no mūsu pakalpojumiem.

Neatlieciet skaistumkopšanas procedūras uz vēlāku, dodieties uz mūsu salonu Pļavniekos, lai iegūtu skaistumam un pašsajūtai veltītu laiku, kā arī izmantotu visas mūsu izvēles iespējas!

Skaistuma kopšanas pakalpojumi Rīgā

Skaistuma kopšanas pakalpojumi Rīgā

Viennozīmīgi, skaistuma kopšanas pakalpojumi Rīgā ir būtiska daļa no mūsdienu dzīves. Skatoties sava labākā izskata uzlabošanu, vai arī vienkārši vēloties rūpēties par sevi, nav labākas vietas kā skaistumkopšanas salons Pļavniekos Rīgā. Mūsuprāt, mūsu salons ir vispiemērotākais vietas košanai savas ādas, matu un nagu kopšanas vajadzībām.

Mūsu pieredzējušie un apmācītie speciālisti nodrošinās jums visaugstākās kvalitātes skaistuma kopšanas pakalpojumus, izmantojot tikai augstvērtīgus un profesionālus produktus. Sākot no relaksējošām sejas maskām līdz pat nagu pagarināšanai vai matu pārveidošanai, mēs esam šeit, lai apmierinātu jūsu skaistumkopšanas vēlmes.

Mūsu skaistumkopšanas salons Pļavniekos ir aprīkots ar modernāko tehnoloģiju un instrumentiem, lai nodrošinātu jums labāko iespējamo rezultātu. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tai skaitā sejas attīrīšanu, masāžu, manikīru, pedikīru, matu griešanu, matu krāsošanu un daudz ko citu. Ja jums nepieciešams kāds konkrēts skaistuma kopšanas pakalpojums, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pakalpojums Cena
Sejas attīrīšana 15.00 €
Relaksējošā masāža 25.00 €
Manikīrs 12.00 €
Pedikīrs 18.00 €
Matu griešana 20.00 €

Nevēloties tikai pieņemt mūsu vārdus, mēs aicinām jūs apmeklēt mūsu skaistumkopšanas salonu Pļavniekos Rīgā un pašiem pārliecināties par mūsu profesionālismu un kvalitāti. Mēs garantējam, ka jutīsieties mīlēti un atpūtušies, kad atstāsiet mūsu salonu. Tāpēc, nekavējoties sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un rezervētu savu skaistuma kopšanas pakalpojumu Rīgā.

Kvalificēts personāls

Kvalificēts personāls

Mūsu skaistumkopšanas salonā Pļavniekos strādā tikai augsti kvalificēts personāls, kas nodrošina vislabākos skaistuma kopšanas pakalpojumus mūsu klientiem.

Mūsu speciālisti ir profesionāli pieredzējuši un regulāri apmeklē dažādas apmācības, lai būtu vienmēr uz augstākā līmeņa par aktuālajiem skaistuma kopšanas jauninājumiem. Mēs uzmanīgi atlasām personālu, lai nodrošinātu, ka katrs darbinieks ir kompetents un apskausts ar prasmēm, kas nepieciešamas, lai veiktu visdažādākos skaistuma procedūras.

Mūsu profesionāļi ir jauki, atsaucīgi un rūpējas par mūsu klientu labklājību. Mēs cenšamies nodrošināt pozitīvu un rāmju atmosfēru, kurā klienti var justies ērti un uzticēties mūsu komandas rokām. Mūsu personāls vienmēr ir gatavs atbildēt uz jebkuriem jautājumiem un palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko skaistuma kopšanas pakalpojumu.

Mēs lepojamies ar augsti kvalificētu personālu un garantējam, ka katrs klienta apmeklējums mūsu salonā būs patīkama un profesionāla pieredze.

Augstas kvalitātes produkti

Augstas kvalitātes produkti

Mūsu skaistumkopšanas salonā Pļavniekos mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes produktus, lai nodrošinātu labāko rezultātu mūsu klientiem.

Mūsu produkti ir rūpīgi atlasīti, izmantojot tikai pierādītus un profesionālus zīmolus. Mēs sadarbojamies ar vadošajiem skaistumkopšanas un kosmētikas zīmoliem, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem tikai labākos produktus savā skaistumkopšanas procesā.

Mūsu produktu klāsts ietver visu, kas nepieciešams, lai rūpētos par jūsu ādu, matiem un nagiem. Mēs piedāvājam dažādus sejas kopšanas produktus, matu kopšanas līdzekļus, nagu kopšanas produktus un daudz ko citu.

Visi mūsu produkti ir dermatoloģiski testēti un piemēroti dažādiem ādas un matu tipiem. Mēs arī pievēršam uzmanību tam, lai mūsu produkti būtu dabīgi un nekaitīgi. Mūsu klientu drošība un apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte.

Ja jums ir jautājumi par mūsu produktiem vai ja jums ir nepieciešama padoma par to, kā izvēlēties piemērotu produktu, mūsu pieredzējušie skaistumkopšanas speciālisti būs priecīgi jums palīdzēt. Mēs vēlētos, lai jūs sajustu pašpārliecinātību un izskatu, izmantojot mūsu augstas kvalitātes produktus.

Moderni tehnoloģijas

Moderni tehnoloģijas

Mūsu skaistumkopšanas salonā Pļavniekos mēs izmantojam modernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu labākos skaistuma kopšanas pakalpojumus mūsu klientiem. Mūsu speciālisti ir apmācīti lietot šīs tehnoloģijas un pastāvīgi seko līdzi jaunākajām inovācijām skaistumkopšanas nozarē.

Viens no mūsu izmantojamām modernajām tehnoloģijām ir IPL epilācija. Šī tehnoloģija izmanto intensīvu pulējošo gaismu, lai noņemtu nevēlamus matiņus. Tas ir efektīvs un ilgstošs risinājums, kas palīdz mūsu klientiem izvairīties no biežas matu noņemšanas procedūras.

Otra modernā tehnoloģija, ko mēs izmantojam, ir ķermeņa kontūru veidošana ar staru maksimizēšanu (RF). Tas ir neinvazīvs veids, kā samazināt ķermeņa tauku slāni un uzlabot ādas tekstūru. Šī tehnoloģija ir ļoti populāra, jo tā nodrošina jūtamu un ilgstošu efektu bez jebkādas ķirurģijas.

Vēl viena moderna tehnoloģija, kas mums ir pieejama, ir mikroķirurģija. Šī tehnika ļauj mūsu speciālistiem veikt precīzas un minimāli invazīvas ķirurģiskas procedūras, lai uzlabotu klientu izskatu un pašsajūtu.

Modernas tehnoloģijas, ko mēs izmantojam:
IPL epilācija
Ķermeņa kontūru veidošana ar staru maksimizēšanu (RF)
Mikroķirurģija

Mūsu salonā mēs cenšamies būt vienmēriski pielāgoti jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākos un efektīvākos skaistuma kopšanas pakalpojumus. Mēs ticam, ka modernas tehnoloģijas palīdzēs mūsu klientiem sasniegt to skaistuma mērķus un justies labi savā ādā.

Студия Маникюра