Gēllakas noņemšana – kā pareizi atbrīvoties no gēllaka nagu pārklājuma

Gēllakas noņemšana ir svarīgs process, lai uzturētu veselīgus un skaistus nagus. Gēllaka ir populārs nagu pārklājums, kas nodrošina ilgstošu un noturīgu manikīra efektu. Tomēr agrāk vai vēlāk nāk brīdis, kad gēllakas pārklājumu ir jānoņem, vai nu tāpēc, ka tu vēlies mainīt nagu dizainu vai arī tāpēc, ka gēllaka jau ir izaudzis un vairs neizskatās tik pievilcīgi kā pirms tam.

Gēllakas noņemšanas process ir jāveic uzmanīgi un pareizi, lai izvairītos no kaitējuma nagiem. Nekādā gadījumā nevajadzētu sajaust gēllakas noņemšanas procesu, jo tas var izraisīt negatīvas sekas nagiem un to kopumu. Tāpēc ir svarīgi zināt, kā pareizi noņemt gēllaku, lai saglabātu veselīgas un skaistas nagu plāksnītes.

Lai veiktu gēllakas noņemšanu, vislabāk ir vērsties pie pieredzējuša nagu mākslinieka vai iet uz nagu salonu. Turpināt uzlaboties, mēģinot noņemt gēllaku mājās, var radīt lielāku risku izraisīt kaitējumu nagiem. Tomēr, ja tu pamani rodas problēmas ar gēllakas noņemšanu, ir svarīgi zināt dažus pamatsoļus, lai veiktu to pareizi un pašam:

Kā atbrīvoties no gēllaka mājas apstākļos

Gēllakas noņemšana var būt vienkāršs process, ko var paveikt arī mājās. Lai izņemtu gēllaku no nagiem efektīvi un bez bojājumiem, ieteicams sekot pareizajiem soļiem un izmantot piemērotas metodes.

1. Sākumā, sagatavojiet visus nepieciešamos instrumentus, jo gēllakas noņemšanai būs jāizmanto acetonu vai citu gēllakas izņemšanas līdzekli. Nepieciešamie instrumenti ietver vatēnas disku, audeklu, alus pudeli ar acetonu, nagus sagatavojošus instrumentus un nagu eļļu vai higiēnas eļļu.

2. Izvēlieties, vai vēlaties lietot acetona metodi vai bezacetona metodi, atkarībā no savu nagu stāvokļa un preferencēm. Acetons var kairināt nagu un sausu ādu apkārt nagiem, tāpēc, ja jūs jau sākumā zināt, ka jūsu nagi ir vāji vai jūs bieži ciešat no sausas ādas, bezacetona metode varētu būt drošāka izvēle.

3. Veiciet nagu sagatavošanu, lai vieglāk noņemtu gēllaku. Lai to izdarītu, ar nagu izlanšieri vai nagu vīli pavelciet gēllakas virsmi, lai pārliecinātos, ka acetonu vai bezacetona līdzeklis nokļūst dziļi zem gēllakas.

4. Iemērciet vatēnas disku ar acetonu vai bezacetona līdzekli un piestipriniet to uz nagiem, izmantojot audeklu vai alumīnija foliju. Tas palīdzēs acetonam uz ilgāku laiku palikt pie nagiem un atbrīvot gēllaku. Izvēlieties metodi, kas vislabāk atbilst jūsu ieradumiem un resursiem.

5. Atstājiet acetonu vai bezacetona līdzekli uz nagiem uz aptuveni 10-15 minūtēm, lai gēllaka sāktu mīkstināties un vieglāk noņemt. Pastāvīgi pārbaudiet, vai gēllaka ir pietiekami mīksta, lai to varētu nolocīt, un attiecīgi pagariniet eksponēšanas laiku, ja nepieciešams.

6. Pēc tam, kad gēllaka ir gatava tikt noņemta, izņemiet to no nagiem, skrāpjot vai noliekot to uzkārtošanas kustībās. Tas nedrīkst būt sāpīgs vai spēcīgs process, tāpēc, ja jums ir grūti noņemt gēllaku, nemēģiniet to noskrāpēt ar ātru un spēcīgu kustību.

7. Pēc tam, kad gēllaka ir noņemta no visiem nagiem, noskalojiet tos ar siltu ūdeni un nomazgājiet ar ziepjūdeni. Tas palīdzēs noņemt acetonu vai bezacetona līdzekļa paliekas un saglabāt nagus tīrus un veselīgus.

8. Pabeidzot gēllakas noņemšanas procesu, ieeļļojiet nagus ar nagu eļļu vai higiēnas eļļu. Tas palīdzēs barot un mitrināt nagus pēc gēllakas noņemšanas, un novērsīs to no izžūšanas un trausluma.

Izmantojot šos soļus, jūs varat veiksmīgi noņemt gēllaku no nagiem mājas apstākļos. Tomēr, ja jums ir jebkādas šaubas vai concerns, vienmēr konsultējieties ar profesionālu nagu tehniķi vai skaistumkopšanas speciālistu, lai iegūtu pareizu informāciju un padomu.

Pareizi sagatavo nagus

Lai labi noņemtu gēllaku no nagiem, ir svarīgi pareizi sagatavot nagus pirms procedūras sākuma. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs nopietni sagatavot nagus:

Izklauvē nagu virszāres: Lai uzlabotu gēllakas turēšanās spēju uz nagiem, ir svarīgi izklauvēt nagu virszāres ar nagu vilnas bloku vai speciāliem nagu pīlītēm. Tas palīdzēs radīt raupju virsmu, uz kuras gēllaka var ērti turēties.

Veic nagu formēšanu: Ideāls nagu garums, formas un līnijas palīdzēs gēllakai izskatīties skaistam un ilgnoturīgam. Veici nagu formēšanu ar nagu skaidru, pamatojoties uz savu personīgo stilu un priekšstatiem par ideālu nagu izskatu.

Notīri nagus: Lai uzlabotu gēllakas turēšanās spēju, ir svarīgi notīrīt nagus no tauku un eļļas. To var paveikt, noslaukot nagus ar acetonu vai nagu lakas noņēmēju, lai nostīrītu nagu virsmu un nodrošinātu labāku saķeri.

Apstrādā lūzerus un griezumus: Ja nagiem ir redzami lūzeri vai griezumi, ir labi tos apstrādāt, lai izvairītos no iespējamiem sāpīgiem vai bojājošiem procesa rezultātiem. Lūzera vietās noteicošais ir pienācīgs apstrādes process, lai izvairītos no pacientam nodarīta kaitējuma.

Šie padomi palīdzēs sagatavot nagus gēllakas noņemšanai un nodrošināt labāku rezultātu ilgumu un izskatu. Veicot gēllakas noņemšanu, ir svarīgi būt uzmanīgam un rūpīgi veikt katru soli, lai minimizētu iespējamos bojājumus un saglabātu veselīgus nagus.

Veici gēllakas noņemšanu

Lai pareizi atbrīvotos no gēllaka nagu pārklājuma, ir vairākas metodes, kuras vari izmantot mājās vai ietvē. Šeit ir daži soļi, kas jāievēro, lai nodrošinātu veiksmīgu gēllakas noņemšanas procesu:

 1. Sagatavo nagus – pirms gēllakas noņemšanas, nogriez nagu galiņus un ar nagu failiņu nedaudz nodzēsē gēllakas virsmu. Tas palīdzēs noņemšanas procesu veikt vieglāk.
 2. Veido aizsargplēvi – pirms gēllakas noņemšanas, iemērc naga apmales kokvilnas spilventiņā vai nagu aizsargājošās plēves. Tas palīdzēs izvairīties no pārāk lielas naga apmales iedarbības.
 3. Lieto gēllakas noņemšanas līdzekli – iegādājies gēllakas noņemšanas šķīdumu un iepilini to spilventiņā. Uzlaid to uz naga virsmas un ietin naga dāpu alumīnija folijā. Atkārto šo procesu visiem nagiem un ļauj šķīdumam iedarboties vismaz 10-15 minūtes.
 4. Noņem gēllaku – pēc tam, kad šķīdumam ir bijusi pietiekami ilga iedarbība, noņem foliju no viena naga. Ar nagu rokstaini vai naga slīpētāju maigi pieskarieties gēllakas virsmai un kustini to no nagiem. Ja gēllaka vēl nav pietiekami mīksta, atkārto šo procesu uz citiem nagiem, kamēr gēllaka ir pilnībā noņemta.
 5. Kopē nagus – pēc tam, kad esi veiksmīgi noņēmis gēllaku, nomazgā nagus ar siltu ūdeni un ziepēm. Nailonu nagu suku izmanto, lai notīrītu naga gultni no gēllakas atliekām.
 6. Baro nagus – pēc gēllakas noņemšanas, uzklāj nagu barošanas eļļu, lai atjaunotu nagu veselību un stiprumu. Izmanto dabisko nagu stiprinātāju, lai palīdzētu savām nagām augt spēcīgāk un skaistāk.
 7. Aizsargā nagus – ņem vērā, ka pastāv risks, ka pēc gēllakas noņemšanas tavi nagu gali varētu kļūt trausli un sausi. Lai novērstu šo problēmu, regulāri lietoj nagu mitrinātāju un nagu stiprinātāju, un izvairies no ļaunprātīgas nagu griešanas vai nodilumiem.

Veicot gēllakas noņemšanu pareizi, vari nodrošināt, ka tavi nagi paliek veseli un skaisti. Seko šiem soļiem un baudīsi glītas nagu formas, kas rotaļās ļaus tev izpausties un justies lieliski.

Kā noņemt gēllaku profesionālā manikīra salonā

Gēllaka ir izturīgs un ilgnoturīgs nagu pārklājums, kuru parasti viegli noņem, izmantojot īpašu noņemšanas procesu. Profesionālā manikīra salonā ir vispareizākā vieta, kur noņemt gēllaku, jo pieredzējuši manikīristi pielietos vislabākos noņemšanas metodes, lai saglabātu jūsu nagu veselību. Lai uzzinātu, kā pareizi noņemt gēllaku profesionālā manikīra salonā, ievērojiet šos norādījumus:

 1. Vispirms meistars iztīrīs jūsu nagus no jebkādiem nagu lakas atliekām.
 2. Nākamais solis ir lietas aizsardzība − jūsu ādu ap nagiem aizsargās ar eļļu vai krēmu.
 3. Pēc tam manikīriste ar speciālu vati, kas samitrināts ar acetonu, ietīs jūsu nagus. Vati jāaplikšana cieši, lai acetons iedarbotos efektīvi.
 4. Lai nodrošinātu acetona efektīvu iedarbību, manikīriste ietinēs jūsu rokas ar speciālu foliju. Tas ir nepieciešams, lai aizsargātu jūsu nagus no gaisa un nodrošinātu siltuma efektu, kas stimulē gēllakas noņemšanas procesu.
 5. Pēc apmēram 10-15 minūtēm manikīriste noņems foliju un izņems kārtīgi ietīrto vati. Gēllaka ar vati parasti kļūst maigāka un vieglāk noņemama.
 6. Nākamais solis ir gēllakas noņemšana no nagiem. To varēs izdarīt, izmantojot īpašu veltņa palīglīdzekli vai nagu noņemšanas palīglīdzekli, kas ļaus viegli nogulēt gēllaku.
 7. Beigās manikīriste veiks gēla nagu virsmas izlīdzināšanu un kopšanu, lai saglabātu jūsu nagus veselīgiem un blīviem.

Pirms dodaties noņemt gēllaku profesionālā manikīra salonā, ir svarīgi iepriekš sazināties ar salonu un pierakstīties uz konsultāciju vai procedūru. Tikai pieredzējis un profesionāls manikīrists spēs veikt gēllakas noņemšanu pareizi, saglabājot jūsu nagu veselību un skaistumu. Atcerieties, ka mēģināt noņemt gēllaku mājās var būt riskanti, jo nepareizas procedūras vai produkti var sabojāt jūsu nagus. Tāpēc ir ieteicams uzticēt gēllakas noņemšanu profesionāliem un apmeklēt manikīra salonu.

Noteikumi pirms procedūras

Iztīriet un izmitriniet nagus pirms gēllakas noņemšanas. Lieliskai gēllakas noņemšanai ir svarīga sagatavošanās. Eksāmējiet savus nagus, lai pārliecinātos, ka tie ir gatavi procedūrai.

1. Izņemiet jebkādas nagu rotas, piemēram, gredzenus vai apročus, lai novērstu to bojājumus vai netīrumus.

2. Šķīdiniet nagus ūdenī 10–15 minūtes. Tas mīkstinās nagu pārklājumu un padarīs to vieglāk noņemamu.

3. Notīriet nagu virsmu ar alkoholu vai citu šķīdinātāju, lai noņemtu eļļas, putekļus un citus netīrumus. Tas palīdzēs efektīvāk noņemt gēllaku.

4. Apstrādājiet nagus ar nagu žāvētāju vai ventilatoru, lai tos pilnībā izžūtu. Gēllakas noņemšanas laikā ūdens klātbūtne var ietekmēt procedūras efektivitāti.

Ievērojot šīs vadlīnijas, jūs gatavosieties veiksmīgai un vieglai gēllakas noņemšanas procedūrai. Nepareizi sagatavoti nagi var novest pie sarežģījumiem vai ievērojami pagarināt procedūras ilgumu, tāpēc rūpīgi sekojiet šiem noteikumiem.

Profesionālā gēllakas noņemšanas process

Gēllakas noņemšana ir process, kurā profesionāls nagu tehniķis vai manikīra speciālists noņem gēllaku no nagiem. Tajā tiek izmantotas īpašas metodes un instrumenti, lai nodrošinātu, ka gēllaka tiek noņemta efektīvi un bez kaitējuma īstajām nagu plāksnēm.

Vienkāršs gēllakas noņemšanas process ietver šādas darbības:

 1. Pirmais solis ir sagatavot nagus, noņemot jebkādas papildus gēllakas daļiņas vai dekorācijas. To var viegli izdarīt ar nagu pileni vai īpašu nagu instrumentu.
 2. Pēc tam, speciālists notīra nagus ar gēllakas noņemšanas šķidrumu. Šis šķidrums palīdz mīkstināt gēllaku un atvieglo tā noņemšanu.
 3. Tad nagu tehniķis uzklāj gēllakas noņemšanas folijas vai nagu košļājamo maisiņu uz katras nagu plāksnes, lai noteiktu kontaktu starp nagu un gēllakas noņemšanas šķidrumu.
 4. Speciālists pārbauda, vai gēllakas noņemšanas šķidrums ir pienācīgi iedarbojies, un, ja nepieciešams, pagarinās iedarbības laiku.
 5. Pēc gēllakas noņemšanas šķidruma iedarbības laika, speciālists atver folijas vai atdalāmo maisiņu un ar nagu palīdzību viegli noņem atlikušo gēllaku.
 6. Nagu tehniķis nogriež vai noslauka atlikušo gēllaku un notīra nagus no palikušām gēllakas daļiņām vai līmi.
 7. Pēdējais solis ir mitrināt nagus ar nagu eļļu un masēt nagu un apkārtējo ādu, lai nodrošinātu labu aprūpi un mitrinājumu pēc gēllakas noņemšanas.

Profesionālā gēllakas noņemšana ir būtisks solis, lai saglabātu veselīgus un stiprus nagus pēc ilgstošas gēllakas valkāšanas laika. Lai iegūtu labākos rezultātus, ir ieteicams veikt gēllakas noņemšanu pie profesionāļa, kurš izmantos pareizos instrumentus un metodes, lai nodrošinātu efektīvu un drošu noņemšanas procesu.

Aprūpes padomi pēc gēllakas noņemšanas

Pēc gēllakas noņemšanas ir ļoti svarīgi nodrošināt pareizu nagu aprūpi, lai nodrošinātu to veselību un atjaunošanos. Šeit ir daži padomi, kā rūpēties par savām nagiem pēc gēllakas noņemšanas:

1. Iemērc nagus ūdenī. Pēc gēllakas noņemšanas ir ieteicams iemērc nagus ūdenī, lai palīdzētu mīkstināt nagu virsmu un atvieglo noņemšanas procesu. Izmantojiet siltu ūdeni un nedaudz ziepju vai vannas sāls, lai veicinātu ūdeni.

2. Nedariet nagu naglas. Pēc gēllakas noņemšanas būtu jāizvairās no nagu naglām, jo tas var vājināt nagus un izraisīt lūzumus. Izmantojiet nagu vīlīti, lai vienmērīgi nofaoķētu nagu virsmu.

3. Uzturiet nagus hidratētus. Gēllaka noņemšana var izraisīt nagu izžūšanu. Lai to novērstu, ieteicams regulāri lietot nagu eļļu vai nagu krēmu. Masējiet eļļu nagu un nagu gultnē, lai uzlabotu asinsriti un uzturētu nagus veselīgus.

4. Pārtrauciet lietot nagu laku. Nokavējiet ļoti minimāli izmantot nagu laku pēc gēllakas noņemšanas, lai dotu iespēju nagiem atpūsties un atjaunoties. Izvairieties no toksisku un uzlīmju nagu lakas, kas var kairināt nagus un sabojāt to struktūru.

5. Nēģu barošana. Viena no svarīgākajām gēllakas noņemšanas aprūpes vadlīnijām ir nodrošināt pareizu barošanu nēģiem. Lietojiet uzturvielas bagātu nagu stiprinātāju vai speciālu nēģu barošanas eļļu, lai uzturētu nagus veselīgus un stiprus.

Ievērojot šos aprūpes padomus, jūs varat nodrošināt, ka jūsu nagu veselība tiek uzturēta pēc gēllakas noņemšanas. Pārliecinieties, ka jūs sargājat savus nagus no pārmērīgas slodzes un veicat pareizu nagu kopšanu, lai saglabātu tos veselīgus un stiprus.

Alternatīvas gēllakas noņemšanai

Ja vēlaties atbrīvoties no gēllakas nagu pārklājuma, bet nevēlaties vai nevarat apmeklēt skaistumkopšanas salonu, ir dažas alternatīvas, ko varat izmēģināt mājās.

Viens no populārākajiem veidiem ir izmantot acetona sūkli. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams noņemt gēllakas virskārtu, lai acetonu varētu sasniegt. To var izdarīt, viegli uzvellot nagu bloku, lai noņemtu virskārtu, pirms pāriem iemērciet marles gabalā ar acetonu un to iepakojiet apgrieztā alumīnija folijā. Ļaujiet tam iedarboties apmēram 15-20 minūtes, pēc tam maigi noņemiet marles un pāri no nagiem, izmantojot žūstošu kustību. Ieteicams izmantot siltu ūdeni, lai padarītu gēllakas noņemšanas procesu vieglāku.

Otra alternatīva ir izmantot gēllakas noņemšanas želeju. Jums būs nepieciešams uzklāt šo želeju uz nagiem un pagaidīt, līdz tā iedarbojas. Pēc tam izmantojiet nagu kātiņus vai nagu rullīti, lai maigi nogrieztu gēllakas virskārtu. Veikt šo darbību līdz brīdim, kad visa gēllaka ir noņemta no nagiem. Pēc tam rūpīgi nomazgājiet nagus ar siltu ūdeni un ziepēm, lai noņemtu atlikušo želejas pārpalikumu.

Pēdējais variants ir saldais mandeļu eļļas veids. Lai to izmantotu, viegli uzklājiet mandeļu eļļu uz nagiem un viegli masējiet. Pēc tam, lai palīdzētu mīkstināt gēllaku, ietiniet nagus siltā dvielī vai nodrošiniet sāls vannu. Pēc 15 minūtēm ar nagu rullīti maigi noņemiet gēllakas no nagiem.

Atcerieties, ka neatkarīgi no izmantotās metodes pēc gēllakas noņemšanas vienmēr ieteicams uzklāt barojošu nagu eļļu un mitrinošu roku krēmu, lai atjaunotu un mitrinātu jūsu nagus un ādu.

Izmēģiniet šīs alternatīvas gēllakas noņemšanai, kas palīdzēs jums saglabāt skaistus un veselus nagus ērtā vidē jūsu mājās.

Студия Маникюра