Ģertrūdes ielas iecienītākie manikīra saloni un pakalpojumi Rīgā

Manikīrs ir viens no populārākajiem skaistumkopšanas pakalpojumiem, kas palīdz uzturēt skaistas un koptas nagus. Ģertrūdes iela Rīgā ir viena no iecienītākajām galamērķiem, kur daudzi apmeklētāji meklē augstas kvalitātes manikīra pakalpojumus.

Ģertrūdes iela ir pazīstama ar savām profesionālajām skaistumkopšanas salonu iestādēm, kas specializējas manikīra pakalpojumos. Šie saloni nodrošina plašu izvēli no dažādām manikīra procedūrām — no klasiskā kompleksā manikīra, līdz gēla pārklājumiem un nagu koriģēšanai.

Viena no iecienītākajām manikīra procedūrām ģertrūdes ielā ir frēns manikīrs. Šī tehnika ietver nagu galiņu dekorēšanu ar dažādiem dizainiem un rakstiem, kas rada interesantu un elegantu izskatu. Frēns manikīrs ir moderns, stilīgs un ir kļuvis par jaunu iecienīto stila tendenci starp Rīgas iedzīvotājiem.

Saloni manikīra un pedikīra apkalpošanai Ģertrūdes ielā Rīgā

Ģertrūdes ielā Rīgā ir daudz salonus, kas piedāvā kvalitatīvus manikīra un pedikīra pakalpojumus. Šeit ir daži no populārākajiem saloniem, kas pazīstami ar profesionālu personālu un augstas kvalitātes pakalpojumiem.

Salonu «ManiMani» atrodas dzīvīgajā Ģertrūdes ielā, un tas ir iemantojis lielu popularitāti Rīgā. Salonā variet saņemt visaptverošus manikīra un pedikīra pakalpojumus, ieskaitot gēla nagu pārklājumus, nagu pagarinājumus, nagu laku un daudz ko citu. «ManiMani» ir pazīstams ar savu atsaucīgo personālu un mākslīgo nagu meistariem, kuri darbojas ar lielu precizitāti un rūpību.

Vēl viens iecienīts salons ir «Nagu mākslīgie dārzi», kas specializējas gan manikīra, gan pedikīra apkalpošanā. Šis arsignelis salons ir plaši pazīstams ar savām radošajām un izskatīgajām nagu dizainu idejām, kas iedvesmojusi daudzus klientus. «Nagu mākslīgie dārzi» piedāvā arī citus skaistumkopšanas pakalpojumus, piemēram, nagu pagarinājumus, manikīru ar gēla laku un daudz ko citu.

Ja vēlaties atjaunot savus nagus ar dabīgiem un organiskiem produktiem, tad variet apmeklēt salonu «GreenNails». Šis salons ir orientēts uz videi draudzīgām manikīra un pedikīra procedūrām, kas ietver tikai organiskas sastāvdaļas. «GreenNails» piedāvā arī dažādus citus skaistumkopšanas pakalpojumus, kā arī individuālu aprūpes pieeju katram klientam.

Ja esat Ģertrūdes ielas iedzīvotājs vai vienkārši interesējaties par manikīra vai pedikīra pakalpojumiem, jūs varētu apsvērt kādu no šiem saloniem. Jāatceras, ka ir daudz vairāk salona variantu, tāpēc izpētiet vairāk un lemiaties par to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Lidotavas iela — Ģertrūdes ielas modeļis

Lidotavas iela - Ģertrūdes ielas modeļis

Šīs divas ielas apvienojas, lai piedāvātu fantastisku izvēli manikīra salonos. Lidotavas ielā varat atrast plašu pakalpojumu klāstu, sākot no klasiskā manikīra līdz mākslīgo naglu pagarinājumiem un dažādām nagu dizaina iespējām.

Ģertrūdes ielas modeļis ir raksturīgs ar daudzveidību un kvalitāti. Izvēloties manikīra salonu Lidotavas ielā, jūs varat būt pārliecināti, ka saņemsiet augstākās klases pakalpojumus no pieredzējušiem speciālistiem.

 • Nagu kopšana un formas veidošana
 • Mākslīgo naglu pagarinājumi
 • Nagu lakojums un dizains
 • Fransu manikīrs
 • Gēla laku pakalpojumi
 • Nagu stiprināšana ar želeju

Izmantojot Lidotavas ielu un tās izcilos manikīra salonus, jūs garantēti atradīsiet pakalpojumus, kas atbilstu jūsu vēlmēm un prasībām. Bez tam, Lidotavas iela ir ērti sasniedzama, aprīkota ar ikgadējo uzlabojumu darbiem uz ielas esošajiem saloniem, ērtām transporta iespējām un netālu esošiem stāvvietu apjomu. Tādēļ, Lidotavas iela ir ideāls Ģertrūdes ielas modeļis, kur dots priekšroka manikīra pakalpojumiem Rīgā.

Moderni skaistumkopšanas centri Ģertrūdes ielā

Moderni skaistumkopšanas centri Ģertrūdes ielā

Ģertrūdes iela ir viena no populārākajām vietām Rīgā, kur atrast modernus skaistumkopšanas centrus. Šajā ielā ir daudz veikalu, salonus un kafejnīcas, kur var iegādāties produktus un saņemt dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus.

Ir daži saloni Ģertrūdes ielā, kas ir īpaši iecienīti un pazīstami ar savām kvalitatīvajām skaistumkopšanas procedūrām. Šie centri piedāvā dažādos pakalpojumus, piemēram, manikīru, pedikīru, matu kopšanu, sejas ādas kopšanu un citus skaistumkopšanas pakalpojumus.

Vairāki no šiem centriem ir nopietni ieguldījuši laika un resursu, lai radītu modernu un stilīgu interjeru, kur klienti var pilnīgi relaksēties un baudīt savus skaistumkopšanas rituālus. Šie centri izmanto modernas tehnoloģijas un augstas kvalitātes produktus, lai nodrošinātu kā savi klienti saņem tikai labākākās pakalpojumu kvalitātes.

Daudzi cilvēki dod priekšroku apmeklēt skaistumkopšanas centrus Ģertrūdes ielā, jo tie ir viegli sasniedzami un piedāvā plašu izvēli pakalpojumu. Klienti var izvēlēties procedūras, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām un vēlmēm. Šie centri arī profesionāli apmāca savus darbiniekus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un lielisku apkalpošanu katram klientam.

Skaistumkopšanas centri Ģertrūdes ielā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē modernus un kvalitatīvus skaistumkopšanas pakalpojumus Rīgā. Izmantojot profesionālu personālu un pašreizējās tendences skaistumā, šie centri piedāvās tev skaistumu un labklājību.

Populāri pakalpojumi manikīra un pedikīra jomā

Populāri pakalpojumi manikīra un pedikīra jomā

Manikīra un pedikīra pakalpojumi ir ļoti populāri Rīgā, un Ģertrūdes iela ir vieta, kur var atrast daudzus iecienītākus salonus. Kad runa ir par manikīru, daži no populārākajiem pakalpojumiem ir nagu forma, nagu plānošana, nagu lakas uzklāšana un nagu dizains. Šie pakalpojumi palīdz piešķirt nagiem labāku izskatu un padara tos izturīgākus un skaistākus. Ir arī pieejami dažādi manikīra komplekti, kas ietver dažādas procedūras un produktus nagu kopšanai un dekorēšanai.

Ņemot vērā pedikīru, populāri pakalpojumi ietver nagu apstrādi, nagu kopšanu un nagu laku uzklāšanu. Nagu apstrāde var ietvert nagu sagriešanu, veļāšanu, polīšanu un mitrināšanu, lai padarītu kājas un nagus labāku izskatu. Pedikīra komplektos bieži tiek iekļautas arī citas procedūras, piemēram, kāju masāža un kāju ādas mīkstināšana. Šie pakalpojumi ir populāri, jo tie palīdz uzturēt kāju un nagu veselību un skaistumu.

Jaunie trendi manikīra un pedikīra jomā ir arī guvuši popularitāti. Daži no tiem ir holo nagu laka, virsuzlīmeņu dizains un ombrē nagu dizains. Šie jaunie trendi piedāvā dažādas iespējas un radošumu, lai izceltu sevi un izceltu savus nagus. Dažos manikīra un pedikīra salonus var atrast arī īpašus piedāvājumus un atlaides, kas padara pakalpojumus par vēl pievilcīgāku izvēli.

Tātad, Ģertrūdes iela Rīgā ir ideāla vieta, kur atrast populārus manikīra un pedikīra pakalpojumus. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties pilnu manikīru vai tikai nagu laku uzklāšanu, šie saloni piedāvā daudzas iespējas, lai jūsu nagus padarītu skaistākus un veselīgākus.

Klasiķa manikīrs

Klasiķa manikīrs

Klasiķa manikīrs ir populārākais manikīra veids, kas piedāvā visu nepieciešamo, lai jūsu nagiem būtu skaists, koptas izskats. Šī procedūra ietver nagu formēšanu, nagu malu saīsināšanu, nagu plāno un nagu lakas uzlikšanu.

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, kvalificēti manikīra speciālisti izmanto augstas kvalitātes instrumentus un produktus. Viņi arī nodrošina, ka procedūra ir droša un higiēniska, ievērojot visus sanitārās prasības.

Klasiķa manikīrs pieejams dažādas garšas un toņu nagu laku izvēlē. Jūs varat izvēlēties no daudzajām skaistām un pievilcīgām krāsām, lai atklātu savu personisko stilu.

Nauda, ko tērējat klasiķa manikīram, ir vērts katrai sievietei, kas grib izcelties, izskatīties skaista un rūpēties par savu izskatu. Tāpēc, apmeklējot kādu no iecienītākajiem saloniem ģertrūdes ielā Rīgā, jūs varat būt droša, ka jūsu nagiem būs tīra, kopta un elegantā izskats.

Spa pedikīrs

Spa pedikīrs

Spa pedikīra process ietver dažādus solīgus, kas palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa un noguruma:

 1. Pēdu vanna ar aromātiskiem eļļas un sāls piedevām, kas mīkstina ādu un atvieglo muskuļu spriedzi;
 2. Skūšanās un nagu kopšanas process, kas ietver naglu formas pielāgošanu un kutikulas sakārtošanu;
 3. Maiga pīlinga procedūra, lai noņemtu mirušās ādas šūnas un atsvaidzinātu kājas ādu;
 4. Masāža ar mitrinošu un barojošu krēmu, kas mitrina un mīkstina ādu;
 5. Laka uzklāšana, kārw grūti nesmērējama, kurā clientiem tiek piedāvāts plašs krāsu klāsts.

Spa pedikīra procedūra parasti ilgst apmēram 60-90 minūtes un ir ideāla iespēja izbaudīt kvalitatīvu laiku sev un atpūtai. Ģertrūdes ielas salonos Rīgā, kas specializējas pedikīra un manikīra pakalpojumu sniegšanā, ir pieredzējuši speciālisti un mūsdienīgas iekārtas, kas nodrošina augstas kvalitātes rezultātus un klientu apmierinātību.

Dizaina manikīrs ar gēla lakām

Dizaina manikīrs ar gēla lakām

Dizaina manikīrs ar gēla lakām ir viens no iecienītākajiem veidiem, kā padarīt savas nagus stilīgas un izcili izskatīgas. Šis manikīra veids ļauj izpaust savu radošumu, izmantojot dažādus rakstus, krāsas un dizainu.

Gēla laka ir īpašs materiāls, kas uzklāts uz dabīgās naga plātnes. To parasti tieši polymerizē ar UV lampas palīdzību, lai nodrošinātu ilgstošu noturību un spilgtumu. Dizaina manikīrs ar gēla lakām nodrošina ilgstošu glītumu, un tas ir īpaši populārs starp sievietēm visā pasaulē.

Veicot dizaina manikīru ar gēla lakām, to var izdarīt gan profesionāls manikīra meistars, gan patstāvīgi mājās. Ir pieejami dažādi komplekti, kas ietver dažādas krāsas, tapas un aplikācijas instrumentus. Tas ļauj radīt dažādus dizainus, piemēram, franču manikīru, grieķu rakstus, marmora efektu un daudz ko citu.

Manikīra salons Pakalpojums
Skaistumkopšanas studija «Mākonis» Profesionāls gēla manikīrs ar izvēlētā dizaina elementu
Nagu studija «Nagiņš» Individuāls dizaina manikīrs ar gēla lakām un dažādiem aplikācijas elementiem
Jaunkundzes Gabbija Studija Premium klases dizaina manikīrs ar unikālu un personalizētu dizainu

Dizaina manikīrs ar gēla lakām ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas izcelties ar savu manikīru un piešķirt savai izskata kopumam vēl vairāk elegances un stilīguma. Izvēlies kādu no iecienītākajiem manikīra saloniem «Ģertrūdes ielā» Rīgā un pievērs uzmanību šim iecienītajam pakalpojumam!

Pakalpojumu cenas un atlaižu piedāvājumi

Pakalpojumu cenas un atlaižu piedāvājumi

Lai iepriecinātu savus klientus, Manikīrs ģertrūdes iela bieži vien piedāvā dažādas atlaižu akcijas un speciālus piedāvājumus.

Dažādu manikīra pakalpojumu cenas var atšķirties, taču vecie un jaunie klienti vienmēr var paļauties uz augstas kvalitātes darbu un pieejamām cenām.

Viena no iecienītākajām piedāvājuma iespējām ir «Brauc pie draudzenes». Tas nozīmē, ka, ja Tu šo pakalpojumu izmanto kopā ar draudzeni, abas saņemat patīkamu atlaidi.

Mēneša piedāvājums var ietvert manikīra un pedikīra paketi par izdevīgu cenu, kā arī papildu labumus, piemēram, bezmaksas masāžu vai nagu lakas dāvanu.

Lai saņemtu apjomīgāko un vispilnīgāko pakalpojumu, kā arī atļauju sev ietaupīt naudu, klienti var izmantot sezonas atlaižu piedāvājumu, kas bieži ietver visu salonu pakalpojumu atlaidi noteiktam laika periodam.

Ja jums patīk lielāki izaicinājumi un greznība, Manikīrs ģertrūdes iela piedāvā arī ekskluzīvus pakalpojumus, piemēram, manikīra un pedikīra procedūru ar zelta pārklājumu vai manikīru ar Swarovski kristāliem.

 • Manikīrs: no 10 €
 • Pedikīrs: no 15 €
 • Gēla nagu pagarināšana: no 25 €
 • Frēzēšana: no 5 €
 • Krāsota manikīra procedūra: no 20 €

Cenu diapazons manikīra un pedikīra pakalpojumiem

Manikīrs un pedikīrs ir populāri skaistumkopšanas pakalpojumi, kas piedāvā daudzas dažādas iespējas klientiem. Cenām par manikīra un pedikīra pakalpojumiem ir plašs diapazons, kas atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, salona reputācijas, pakalpojumu kvalitātes un arī darbinieku pieredzes un prasmju līmeņa.

Parasti manikīra un pedikīra pakalpojumu cenu diapazons Rīgas salonos ir aptuveni no 10 eiro līdz 40 eiro. Sākotnējā manikīra vai pedikīra pakalpojuma cena parasti iekļauj nagu saīsināšanu, nagu vāciņu noņemšanu, nagu apkopi un veļas masāžu.

Salona piedāvātie papildu pakalpojumi, piemēram, nagu lakas uzklāšana, dizains, gēla nagu pagarināšana vai speciālas pedikīra procedūras, var palielināt kopējo cenu. Piemēram, gēla nagu pagarināšana var maksāt no 25 eiro līdz 70 eiro atkarībā no izvēlētās metodes un dizaina sarežģītības.

Lai atrastu piemērotu manikīra vai pedikīra pakalpojumu cenu, ieteicams izpētīt dažādus salonus un salīdzināt piedāvājumus. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka cenas, kas ir pārāk zemas salīdzinājumā ar citiem saloniem, var norādīt uz zemāku pakalpojumu kvalitāti vai izmantojamo produktu zemāku kvalitāti.

Tātad, pirms izvēlaties manikīra vai pedikīra pakalpojumu, izpētiet un salīdziniet cenas, lai nodrošinātos, ka jums ir pieejams salons, kurš piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus atbilstoši jūsu budžetam.

Kategorija Cena (eur)
Standarta manikīrs 15 — 25
Standarta pedikīrs 20 — 30
Gēla nagu pagarināšana 25 — 70
Nagu lakas uzklāšana 10 — 20
Nagu dizains 15 — 30
Студия Маникюра