Manikīrs Jelgavā – cenas un pakalpojumi Jelgavas nagu studija

Manikīrs Jelgavā – cenas un pakalpojumi | Jelgavas nagu studija

Jelgavas nagu studija ir vieta, kur varat saņemt kvalitatīvus un profesionālus manikīra pakalpojumus. Nepieciešams pieminēt, ka šeit ir pieejamas dažādas manikīra procedūras, kas atbilst gan klasiskā un eleganta stila mīļotājiem, gan arī tiem, kas vēlas eksperimentēt ar krāsām un dizainu. Mūsu darbinieces ir pieredzējušas un rūpīgas, centīsies nodrošināt jums patīkamu un atpūtošu atmosfēru.

Manikīrs ir ne vien veids, kā rūpēties par savu izskatu, bet arī veids, kā izteikt savu personību un stilu. Mēs piedāvājam dažādas manikīra procedūras, kas iekļauj gan klasisko un minimalisma dizaina variantus, gan arī krāsainus un izteiksmīgus dizainus ar dažādiem elementiem, piemēram, zīmējumiem vai spoguļiem. Mūsu speciālisti ievēros jūsu vēlmes un izveidos manikīru, kas atspoguļo jūsu personību.

Šeit Jelgavā mūsu manikīra pakalpojumi ir pieejami par pievilcīgām cenām. Mēs vēlamies, lai Jūs justos apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti, tāpēc mūsu cenās ir iekļauta gan manikīra procedūra, gan arī visu nepieciešamo materiālu lietošana. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkāršu manikīru vai savādāku dizainu, mēs piedāvājam dažādus variantus un pielāgosimies jūsu vēlmēm.

Manikīrs Jelgavā

Manikīrs Jelgavā

Manikīrs ir iecienīts skaistuma rituāls. Jelgavā ir daudz nagu studiju, kas piedāvā dažādus manikīra pakalpojumus par pieejamām cenām. Sākot no klasiskā manikīra ar laka pāri, līdz pieskatot un veicot dažādus dizaina veidus, ir daudz iespēju, lai jūsu nagiem piešķirtu skaistumu un veselību.

Manikīra procesā, profesionāļi izmanto dažādus instrumentus un tehnikas, lai saglabātu nagus ilgstoši izskatīgus un veselus. Tie ietver nagu griešanu, nagu virsmas slīpēšanu, nagu ādas apstrādi, tostarp nagu eju un nagu gultas kopšanu. Pēc tam tiek uzklāta nagu laka vai citas nagu dizaina metodes, lai piesaistītu vēlamo izskatu.

Ir daudz priekšrocību, apmeklējot nagu studiju Jelgavā, lai veiktu manikīru. Pirmkārt, profesionāļi izmanto augstas kvalitātes produktus, kas ļauj saglabāt manikīru ilgstošu laiku. Otrkārt, viņi var ieteikt un pielāgot manikīra dizainu atbilstoši jūsu gaumei un vēlmēm. Tāpat, tas var būt ar arī patīkama un relaksējoša pieredze, jo jūs varat atpūsties un pievērsties savam skaistumam.

Ja esat Jelgavā un vēlaties nodot savus nagus profesionāļu rokās, apmeklējiet kādu no vietējajām nagu studijām. Skatieties cenas un pakalpojumus, lai atrastu to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Manikīrs Jelgavā ir lieliska iespēja rūpēties par savu skaistumu un baudīt profesionāļu aprūpi.

Cenas un pakalpojumi

Cenas un pakalpojumi

Mūsu Jelgavas nagu studijā piedāvājam plašu klāstu manikīra pakalpojumus par pieņemamām cenām. Mēs strādājam tikai ar profesionāliem un augstas kvalitātes nagu produktiem, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu mūsu klientiem.

Pakalpojums Cena
Bazikā manikīra procedūra 10 EUR
Mākslīgo nagu uzlikšana 25 EUR
Gel laka uzlikšana 15 EUR
Nagu pagarināšana ar želē 30 EUR
Nagu lakas noņemšana 5 EUR
Veļas manikīrs ar masāžu 20 EUR
Nadžūras ģelē 15 EUR

Visas mūsu pakalpojumu cenas ir norādītas ar PVN iekļautu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenas var mainīties atkarībā no individuālajiem klienta vēlējumiem un nagu stāvokļa.

Saziņai un laika rezervēšanai mēs esam pieejami zemāk norādītajā kontaktinformācijā. Aicinām Jūs iepriekš rezervēt tikšanos, lai nodrošinātu Jums labākos pakalpojumus laikā, kas Jums vislabākajā veidā piemērots.

Manikīra veidi

Manikīra veidi

Izpētīsim manikīra veidus, kas ir pieejami Jelgavas nagu studijā.

Manikīra veids Apraksts
Frēnču manikīrs Šis ir klasiskais manikīra veids, kurā nagu galiņi krāsojas baltā krāsā, bet pamats paliek dabīgs.
Gel manikīrs Gel manikīrs ir ilgnoturīgs un spīdīgs manikīra veids, kad uz dabīgajām nagām tiek uzklāti īpaši gel lakas slāņi, kas žūst zem UV lampas.
Akrila manikīrs Akrila manikīra veidam izmanto īpašu akrila masu, kas tiek uzklāta uz nagiem. Tā ir stiprāka un izturīgāka alternatīva parasti manikīram.
SPA manikīrs SPA manikīrs piedāvā ne tikai skaistus nagus, bet arī relaksējošu procedūru, kurā tiek izmantotas īpašas mitrinošas un mīkstinājošas želejas un eļļas.

Katru no šiem manikīra veidiem piedāvājam par pieņemamām cenām. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un nepieciešamībām. Mūsu pieredzējušie nagu meistari nodrošinās augstas kvalitātes un rūpīgu manikīru, lai jūsu rokas izskatītos un justos lieliski. Aicinām apmeklēt Jelgavas nagu studiju un izbaudīt profesionālus manikīra pakalpojumus!

Papildus pakalpojumi

Papildus pakalpojumi

Viens no šiem pakalpojumiem ir nagu pagarināšana ar želēm. Želeja ir ideāls veids, kā palielināt nagus un padarīt tos spēcīgākus. Tas arī palīdz radīt līdzenāku nagu virsmu un ilgstošāku manikīra rezultātu.

Ja vēlaties izmaiņas savas manikīra dizainā, varat izvēlēties nagu dēlu uzlīmju vai nagu folijas lietošanu. Tās ir lielisks veids, kā pievienot krāsu, spīdumu un interesantus elementus jūsu nagiem.

Manikīra pakalpojumā ietilpst arī nagu lakas uzklāšana. Klasisks variants ir vienkārši uzklāt vienu krāsu uz nagiem, bet ja vēlaties kaut ko īpašu, mākslīgie ziedi vai citus raksti uz nagu var radīt unikālu efektu.

Ja vēlaties piededzināt nagu kopumā, ir iespējams saaugt nagu kraukšķus. Šis pakalpojums palīdzēs stiprināt nagu struktūru un padarīt to stiprāku un izturīgāku.

Nagu plāksnītes ir citi populāri papildus pakalpojumi. Tas ir piemērots, ja jums ir bojāti nagu plāksteri vai ja jūs vēlaties izlīdzināt nagu virsmu. Tas arī palīdz saglabāt nagus no tālākām bojājumiem.

Ja jums ir interese par kādu no šiem uzticamiem papildus pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums un uzziniet sīkāku informāciju. Mūsu eksperti glītos pārkrāsojumās, nagu dizainā un kopējā nagu kopšanā. Mēs vienmēr priecāsimies palīdzēt jums atklāt jaunas manikīra iespējas!

Jelgavas nagu studija

Jelgavas nagu studija

Uzņēmums «Jelgavas nagu studija» piedāvā augstas kvalitātes manikīra pakalpojumus Jelgavā par pieņemamām cenām. Mūsu profesionālā komanda sastāv no pieredzējušiem manikīristiem, kuri ir apguvuši vismodernākos manikīra tehniku kursus.

Mēs piedāvājam dažādus manikīra pakalpojumus, tostarp klasisko manikīru, gēla laku, gēla nagu pagarināšanu un nagu dizainu. Mūsu studijā izmantojam tikai augstas kvalitātes manikīra produktus, kas nodrošina ne tikai skaisti izskatīgus nagus, bet arī nagu veselību.

Strādājam tikai ar sterilām un dezinficētām instrumentiem, lai garantētu klientu drošību un aizsardzību pret infekcijām. Mūsu studijā esam pievērsuši īpašu uzmanību higiēnas standartiem, lai nodrošinātu klientiem komfortu un drošību.

Ja esi Jelgavā un vēlies saņemt profesionālu manikīru par pieņemamām cenām, «Jelgavas nagu studija» ir izvēle, kura neapmierinās tikai tavus estētiskos prasības, bet arī saglabās tavu nagu veselību un drošību.

Uzdrošinies ienākt mūsu studijā, kur aicināsim tevi justies īpaši un sniegsim vislabāko manikīra pakalpojumu Jelgavā.

Kvalificēti speciālisti

Kvalificēti speciālisti

Mūsu nagu studijā Jelgavā strādā tikai profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir pieredze un prasme veikt dažādus manikīra un pedikīra pakalpojumus. Mēs rūpīgi atlasām un apmācam mūsu darbiniekus, lai garantētu augstāko kvalitāti un apmierinātu visus klientu vēlmes.

Katrs speciālists mūsu studijā ir sertificēts un seko līdzi jaunākajiem manikīra un pedikīra trendiem un tehnikām. Viņi ir apmācīti darbam ar dažādiem materiāliem, piemēram, ar gēlu, akrilu un dabīgo nagu pārklājumu. Mūsu speciālisti arī regulāri apmeklē profesionalas apmācības un seminārus, lai iegūtu jaunas zināšanas un prasmes, kas nodrošinātu labākos rezultātus jūsu nagu kopšanā.

Mēs vērtējam katru mūsu speciālista individuālās spējas un nodrošinām viņiem visas nepieciešamās ierīces un materiālus, lai darbs būtu ērts un kvalitatīvs. Mūsu speciālisti ir uzmanīgi un rūpīgi sabiedriskās veselības un higiēnas noteikumu ievērošanā, tādējādi nodrošinot drošību un labklājību mūsu klientiem.

Profesionāla aprīkojuma iekārtojums

Profesionāla aprīkojuma iekārtojums

Mūsu Jelgavas nagu studija piedāvā profesionālu aprīkojumu, kas nodrošina kvalitatīvus manikīra un pedikīra pakalpojumus. Mūsu studijā strādā pieredzējuši meistari, kas izmanto speciālu un modernu aprīkojumu, lai nodrošinātu augstākā līmeņa pakalpojumus mūsu klientiem.

Mēs izmantojam tikai augstāko kvalitāti produktus un instrumentus, kas garantē augstas kvalitātes rezultātus. Mūsu aprīkojums ietver profesionālas nagu lakas, nagu žāvētājus, manikīra un pedikīra instrumentus, kā arī citas nepieciešamas iekārtas un piederumus.

Mūsu studijā mēs iesakām klientiem valkāt nūjošas un ērtas apaviņas, kas nodrošina komfortu un aizsargā jūsu kājas pasniedzot pedikīra pakalpojumus. Mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes apģērbu klientiem, kuri iekārtojas manikīra pakalpojumu laikā.

Mūsu profesionālais aprīkojums, kopā ar pieredzējušiem meistariem, ļauj mums piedāvāt plašu klāstu pakalpojumu, tostarp dažādas nagu dizaina iespējas, kā arī veselības un skaistuma procedūras. Jūs varat būt droši, ka saņemsiet izcili veiktu manikīra vai pedikīra pakalpojumu, izmantojot mūsu studijas profesionālo aprīkojumu.

Kāda būtu manikīra procedūra bez profesionāla aprīkojuma? Apmeklējiet mūsu Jelgavas nagu studiju, lai baudītu augstas kvalitātes pakalpojumus, izmantojot profesionālu aprīkojumu. Mēs strādājam, lai jūsu nagus padarītu skaistus un veselus!

Студия Маникюра