Nagu saloni Rīgā — atradīšanas cenas un pakalpojumi — salonslv

Vai meklējat profesionālu nagu salonu Rīgā? Salonslv ir vieta, kur jūs varat atrast vislabākos pakalpojumus un profesionālus nagu speciālistus, kas nodrošinās skaistas un veselīgas nagus. Neskatoties uz to, vai jūs vēlaties veikt manikīru, pedikīru vai nagu pagarināšanu, mūsu salons piedāvā plašu klāstu pakalpojumu, kas pieejami par pieņemamām cenām.

Mūsu ekspertu komanda sastāv no augsti kvalificētiem nagu speciālistiem, kuriem ir gadsimtu pieredze un zināšanas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumus. Mēs izmantojam tikai labākos produktus un instrumentus, kas ir piemēroti atbilstoši jūsu nagu tipam un vēlmēm. Mēs cenšamies radīt komfortablu un mierīgu atmosfēru mūsu salonā, lai jūs varētu atpūsties un izbaudīt savu skaistumkopšanas pieredzi.

Neskatoties uz to, vai jūs esat pieredzējis nagu salonu apmeklētājs vai jaunpienācējs, mūsu uzmanīgs personāls palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko pakalpojumu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām un prasībām. Mēs veltām lielu uzmanību detalēm un visu pakalpojumu veicam ar lielu precizitāti, lai jūs varētu justies apmierināti ar savu apmeklējumu mūsu salonā.

Ja jums ir nepieciešama kvalitatīva un pieejama nagu kopšanas pakalpojumi Rīgā, apmeklējiet Salonslv! Mēs garantējam, ka jūs saņemsiet labāko apkalpošanu un skaistus, veselīgus nagus, kas padarīs jūs sajūsmā.

Atradīšanas vietas

Atradīšanas vietas

Mūsu salons atrodas Rīgā, kas ir Latvijas galvaspilsēta. Mēs esam ērti sasniedzami gan ar sabiedrisko transportu, gan ar privāto transportlīdzekli. Salons atrodas centrālajā daļā, tuvu slaveniem tūrisma objektiem un vēsturiskajām vietām. Tas ir ļoti populārs galamērķis gan vietējiem iedzīvotājiem, gan apmeklētājiem no ārzemēm.

Mūsu precīzas atrašanās vietas koordinātas ir: 56.9496° ziemeļu platuma un 24.1052° austrumu garuma. Mēs atrodamies ielu Vērmanes iela 1, Rīgā. Tu vari viegli mūs atrast, izmantojot Google Maps vai jebkuru GPS ierīci.

Rīgā

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un lielākais pilsētas centrs. Tas ir arī zināms kā baltijas pērle ar savu skaisto arhitektūru un vēsturisko iedzīvotāju centru. Rīgā atrodas daudzi skaistie saloni, kas piedāvā dažādus pakalpojumus.

Ja jūs meklējat frizētavu vai kosmētikas salonu Rīgā, jūs noteikti atradīsiet to, kas atbilst jūsu vajadzībām. Saloni Rīgā piedāvā dažādus frizēšanas pakalpojumus, sākot no griešanas un krāsošanas līdz matu stila veidošanai un matu locīšanai.

Ja vēlaties izprast savu skaistumu un uzlabot savu ādu, jūs varētu apmeklēt kādu no Rīgas kosmētikas saloniem, kas piedāvā dažādas sejas un ķermeņa procedūras. Šie saloni bieži vien izmanto augstas kvalitātes kosmētikas līdzekļus, lai nodrošinātu labākos rezultātus.

Saloni Rīgā nav tikai par matu un skaistuma procedūrām. Daži saloni piedāvā arī masāžu un ķermeņa terapiju, lai padarītu jūsu relaksāciju pilnīgu. Tādēļ, ja meklējat veidu, kā mazināt stresu un atslābināties, jūs varētu izmēģināt dažus no Rīgas masāžas saloniem.

Tā kā Rīga ir liela pilsēta, jūs varētu būt ieinteresēts arī par saloniem, kas piedāvā manikīru un pedikīru. Šie saloni nav tikai par nagu kopšanu, bet arī par piedāvājot veidu, kā palutināt sevi un justies labi.

Negalvot, ka saloni Rīgā ir tikai sievietēm! Ir daudzi saloni, kas piedāvā pakalpojumus arī vīriešiem. Vīrieši var apmeklēt frizētavas, kas specializējas vīriešu matu griešanā un stilizēšanā, kā arī salonus, kas piedāvā vīriešu manikīru un pēdu kopšanu.

Salona Nosaukums Adrese Tālrunis
Skaistumkopšanas salons «Elegance» Rīga, Brīvības iela 35 +371 12345678
Frizētava «Stils» Rīga, Stacijas laukums 2 +371 98765432
Kosmētikas salons «Glamour» Rīga, Marijas iela 10 +371 54321678
Masāžas salons «Relaksācija» Rīga, Elizabetes iela 45 +371 87654321

Tādēļ, ja meklējat salonu Rīgā, lai izbaudītu ziedus un atslābinātu, jums noteikti ir daudz iespēju. Sāciet ar izvēli, kas jums patīk un apmeklējiet kādu no Rīgas skaistumkopšanas saloniem, lai saņemtu augstas kvalitātes pakalpojumu un izjustu sevi daudz skaistāku un labāku.

Vecrīgā

Vecrīga ir viena no populārākajām apmeklētājumu vietām Rīgā. Tā ir senākā daļa Rīgas pilsētā, un tur var sastapties ar daudziem vēsturiskiem celtnējumiem un ievērojamām ekspozīcijām.

Skaistā Vecrīga ir arī pazīstama ar savām ielu tirdziņām, kur var iegādāties gan tradicionālas Latvijas suvenīrus, gan mākslinieciskas preces. Tāpat Vecrīgā atradīsit dažādus restorānus un kafejnīcas, kur varat nobaudīt gan vietējo virtuvi, gan starptautiskās delikateses.

  • Rīgas Doms — eklektiskā gotikas stila arhitektūras piemineklis, kas ir Rīgas arhibīskapa rezidence.
  • Brīvības piemineklis — simbolisks piemineklis, kas tika uzcelts, lai atzīmētu Latvijas neatkarības atjaunošanu.
  • Svētā Pētera baznīca — Rīgas slavenākā kalpošanas vieta, kas piedāvā ieskatu viduslaiku arhitektūrā.
  • Rīgas centrāltirgus — vecs, bet mūsdienīgi renovēts tirgus, kas ir ideāla vieta, kur iegādāties svaigus produktus un tradicionālas Latvijas labumus.

Kopumā, Vecrīgā ir daudz ko apskatīt un izdarīt, lai pilnībā izbaudītu Rīgu un viņas skaistumu. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā izpētīt Latvijas kultūru un vēsturi, un baudīt labu laiku pavadīšanu.

Centrā

Ja Jūs meklējat frizieru salonu centrā, tad Salons LV ir tieši tas, ko Jūs meklējat. Mūsu salons atrodas lieliskā vietā, tuvu Rīgas Vecrīgai un citiem centrālajiem rajoniem.

Mūsu augsti kvalificētie frizieri piedāvā dažādus pakalpojumus — no matu griezumiem un krāsošanas līdz matu stilizēšanai un sakārtošanai.

Mēs apmierinām arī vissīkāko klienta vēlmes, piedāvājot ziedošanas, matu iztaisnošanas un matu pagarināšanas pakalpojumus. Mūsu frizieru komanda ir pieredzējusi un pildīs Jūsu vēlmes augstākajā līmenī.

Mēs arī piedāvājam kosmētikas pakalpojumus, tostarp ādas kopšanu, sejas procedūras un nagu kopšanu. Mūsu kosmetologi izmanto tikai augstas kvalitātes produktus, lai nodrošinātu Jūsu ādai labāko kopšanu un rezultātus.

Salons LV centrā ir moderns un elegants, radot mājīgu un relaksējošu atmosfēru. Jūs varat baudīt tēju vai kafiju mūsu gaidīšanas zonā, kamēr gatavojaties savai skaistumkopšanas procedūrai. Mēs centīsimies, lai Jūs justos ērti un apmierināti no sākuma līdz beigām.

Neatkarīgi no Jūsu skaistumkopšanas vajadzībām, Salons LV ir Jūsu ideālais galamērķis centrā. Mēs piedāvājam konkuretspējīgas cenas un izcilu kvalitāti. Saņemiet maigi pieskārienu un pasniedziet savu izskatu pilsētas pulss centrā.

Cenas

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas noteiks, kādu pakalpojumu un kādā cenu jūs varat sagaidīt no salona Rīgā, ir atradīšanas cenas. Šeit ir dažas no populārākajām pakalpojumu cenām, kuras var atrast salonslv:

Pakalpojums Cena (EUR)
Griešana un stilings 30
Matu krāsošana 45
Stārķu skropstu pagarināšana 60
Naglu pagarināšana 40

Atcerieties, ka šie ir tikai vidējie cenu standarti un tie var atšķirties atkarībā no jūsu matu un nagu stāvokļa, kā arī no paveiktā darba ilguma. Ir svarīgi konsultēties ar speciālistu, lai saņemtu precīzu cenu par konkrētu pakalpojumu.

Matu griezums

Matu griezumi ir viena no vispopulārākajām pakalpojumu kategorijām mūsdienu skaistumkopšanas salonos. Mūsu salons Rīgā, salons.lv, piedāvā dažādus matu griezumus, kas piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem.

Mūsu pieredzējuši frizieri un stilisti izmanto jaunākās tehnoloģijas un modernus instrumentus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes matu griezumus. Mēs vēlamies, lai jūsu matu griezums atbilstu jūsu personīgajiem vēlmēm un stilam.

Matu griezuma veids Cena
Sieviešu griezums 20€
Vīriešu griezums 15€
Bērnu griezums (līdz 12 gadu vecumam) 10€

Lai panāktu labākos rezultātus, mūsu frizieri vispirms konsultēsies ar jums, lai saprastu jūsu vēlmes un sniegtu padomus par piemērotāko matu griezumu jums. Mēs izmantojam dažādus tehniku un stila priekšmetus, lai radītu matu griezumu, kas izceļas ar stilu un eleganci.

Apmeklējot mūsu salonu, jūs varēsiet baudīt rūpīgu un profesionālu apkalpošanu. Mūsu frizieri ir ne tikai prasmīgi un pieredzējuši, bet arī rūpējas par jūsu labklājību un atpūtu. Mēs esam gatavi apmierināt jūsu vēlmes un palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko matu griezumu.

Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat jaunu stilu vai vienkārši vēlaties atsvaidzināt savu esošo izskatu, mēs esam gatavi palīdzēt jums. Nododieties rokās mūsu šķērēm un ļaujiet mums radīt skaistus un stilīgus matu griezumus, kas jums piešķirs pašapziņu un labu garastāvokli!

Manikīrs

Manikīrs

Manikīrs ir populāra skaistumkopšanas procedūra, kas ietver nagu un roku ādas kopšanu. Salonā Rīgā «salonslv» piedāvājam dažādus manikīra pakalpojumus, kas atbilst gan nodrošināto kvalitāti, gan pieejamajam cenu līmenim.

Mūsu pieredzējušie manikīristi ļaus Jūsu rokām izskatīties nevainojami. Viņi rūpīgi pulēs un veidos Jūsu nagus, noņems nagu ādu un piešķirs tai veselīgu un skaistu izskatu.

Mūsu «salonslv» salonā Jūs varat izvēlēties dažādus manikīra pakalpojumus, piemēram:

  • Klasisks manikīrs — ietver nagu veidošanu, pulēšanu un matu noņemšanu no nagu ādas.
  • Spa manikīrs — ietver klasicisko manikīru papildināts ar dedzīgu masāžu un mitrinošu masku rokām.
  • Gel lakas manikīrs — ietver klasicisko manikīru, sekojošu nagu lakas uzklāšanu, kas saglabājas ilgāk par parasto laku.

Ar mūsu izcilajiem manikīra pakalpojumiem Jūs būsiet gatavi sasniegt unikālu stilu un nodrošināt savām rokām skaistumu un sajūtu. Sazinieties ar mums vai rezervējiet vizīti «salonslv» salonā Rīgā jau tagad!

Pedikīrs

Pedikīrs ir speciāls kāju un nagu kopšanas process, kas palīdzēs nodrošināt skaistas un veselas kājas. Mūsu salons piedāvā plašu pedikīra pakalpojumu klāstu, kas ietver kāju masāžu, nagu formēšanu, ideālas nagu plāksnītes veidošanu un nagu laku uzklāšanu.

Profesionālās nagu terapeites, kas strādā mūsu salonā, izmanto augstas kvalitātes produktus, lai nodrošinātu jums labāko rezultātu un piešķirtu jūsu kājām skaistu izskatu. Mēs arī veicam ārstniecisko pedikīru, lai palīdzētu atrisināt kājas problēmas, piemēram, plaisītas papēžu ādas vai sausu ādu.

Ir svarīgi rūpēties par savām kājām un nagiem, lai nodrošinātu veselību un labu izskatu. Apmeklējiet mūsu salonu, lai baudītu profesionālu pedikīra pakalpojumu un atslābināšanos.

Pakalpojumi

Salons Rīgā piedāvā dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, kuri paredzēti gan sievietēm, gan vīriešiem. Mūsu kvalificētā personāls palīdzēs jums izvēlēties piemērotākos pakalpojumus, lai jūs varētu justies labi un izskatīties lieliski.

Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus:

Pakalpojums Apraksts
Matu griezums Mēs piedāvājam gan sieviešu, gan vīriešu matu griezumu. Mūsu pieredzējušie frizieri izveidos jums modernu un stilīgu matu stilu.
Krāsošana Piedāvājam matu krāsošanas pakalpojumu ar augstas kvalitātes krāsām. Izvēlieties no dažādiem toņiem un atsvaidziniet savu izskatu.
Skaistumkopšana Mūsu kosmetologi veiks augstas kvalitātes sejas skaistumkopšanas procedūras. Atbrīvojieties no nogurumu pazīmēm un iekārojiet gludu un mirdzošu ādu.
Manikīrs un pedikīrs Mūsu manikīra un pedikīra speciālisti izveidos un pilnībā aprūpēs jūsu nagus. Pēc kārtīgas manikīra un pedikīra jūsu nagiem būs veselīgs un skaists izskats.
Depilācija Mēs piedāvājam profesionālu un maigu depilācijas pakalpojumu visām ķermeņa daļām. Atbrīvojieties no nevēlamas kārtiņas un izbaudiet gludu ādu ilgstošu laiku.
Masāža Kāpēc neizbaudīt relaksējošu masāžu pēc garas un aizņemtas dienas? Mūsu masiere izmanto dažādas masāžas tehnikas, lai atslābinātu muskuļus un mazinātu stresu.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem vai lai veiktu rezervāciju.

Студия Маникюра